Jaarlijst 2018

Albums 
1. Arv & Miljö – Svensk sommar i stilla frid 
2. Kali Malone – Cast of Mind 
3. Stilluppsteypa – Beach Jolanda 
4. Red Brut – Red Brut   
5. Timo van Luijk & Frederik Croene – Fortune de mer   
6. Sarah Davachi – Let Night Come on Bells End the Day + Gave In Rest 
7. Blod – Knutna Nävar   
8. Stefan Christensen – City Code   
9. Mary Jane Leach – (f)lute songs 
10. Louise Landes Levi – IKIRU or the Wanderer   
11. Sarah Hennies – Embedded Environments   
12. Mosquitoes – Drip Water Hollow Out Stone   
13. Francis Plagne & Crys Cole – Two Words   
14. Matthew Revert / Vanessa Rossetto – Everyone Needs a Plan   
15. Tomaga – Music for Visual Disorders   
16. Maxine Funke – Silk   
17. Èlg – Vu du dôme   
18. Ben Bertrand – Ngc 1999 
19. Olivier Brisson – Horizon Capiton   
20. Still House Plants – Long Play   
21. Autechre – NTS Sessions 1-4 
22. Bart De Paepe – Verdronken Land   
23. Bridget Hayden – Pure Touch Only From Now On, They Said So   
24. Annelies Monseré – Happiness Is Within Sight   
25. Richard Youngs – Arrow   
26. Thomas Ankersmit – Homage to Dick Raaijmakers   
27. Reinier van Houdt – Igitur Carbon Copies   
28. Tropa Macaca – Caçador do Futuro   
29. Ameel Brecht – Polygraph Heartbeat   
30. Louise Landes Levi, Bart De Paepe & Paul LaBrecque – Colloidal Love   
31. Träden – Träden   
32. Áine O’Dwyer & Graham Lambkin – Green Ways   
33. Matthew P. Hopkins – G.R/S.S   
34. Tom Mudd – Gutter Synthesis   
35. Razen & Bryan Lewis Saunders – The Night Receptionist   
36. Yuzo Iwata – Daylight Moon   
37. Karl Van Welden & Frederik Croene – Mars II – Music for Automated Piano, Pianist and Ash   
38. BJNilsen – Focus Intensity Power   
39. Francis Plagne – Moss Trumpet   
40. Circle Bros – Molen   
41. Catherine Lamb – Shade / Gradient   
42. Stine Janvin – Fake Synthetic Music   
43. Silvia Kastel – Air Lows   
44. Current 93 – The Light Is Leaving Us All   
45. Jan Jelinek – Zwischen   
46. Gate – Winter Songs   
47. Blue Chemise – Daughters of Time   
48. GAS – Rausch   
49. Matthew P. Hopkins & Mark Harwood – Disfigured With Abbreviations   
50. Monopoly Child Star Searchers – Make Mine, Macaw   
51. Br’lâaB – Other People’s Crimes 
52. Arek Gulbenkoglu – A Gift Like a Hollow Vessel   
53. Chris Corsano & Bill Orcutt – Brace Up!   
54. Schakalens Bror – Omelette of Disease   
55. EXEK – Ahead of Two Thoughts   
56. Ôgon Batto – Hedoro   
57. Capers – Dregs   
58. Ordinary Affects / Jürg Frey – 120 Pieces of Sound   
59. Maria W. Horn – Kontrapoetik   
60. Edgar Wappenhalter – Edgar Wappenhalter   
61. Matthew Shaw – Among the Never Setting Stars   
62. Wio – The Breakthrough Album   
63. Zika Boys – Ancient Water 
64. Dan Melchior & Sigtryggur Berg Sigmarsson – Dark Arc   
65. Peter Strickmann – Mellow Toes 
66. Gonçalo F. Cardoso – Impressões de uma Ilha (Unguja)   
67. Brett Naucke – The Mansion   
68. Hans W. Koch – The O. Theorem   
69. Heather Leigh – Throne   
70. Alberto Boccardi & Stefano Pilia – Bastet   
71. The Righteous Yeah – Unknown Album + Game Changer + Goodbye + History of Love + Oiseau de paradis 
72. Mike Cooper – Tropical Gothic   
73. Hellvete – Droomharmonium   
74. Jim O’Rourke – Sleep Like It’s Winter   
75. Puce Mary – The Drought   
76. Ora Iso – Image Certifies   
77. Michael Morley – Call Back Your Dogs + Zéro de conduite + Rise Above + Here Today Gone Tomorrow + Reverse Bondage K.O. + Blessed High Regency + We Are Here Because of You 
78. Roy Montgomery – Suffuse   
79. Bart De Paepe – Pagus Wasiae   
80. Coppice – Surreal Air Fortress   
81. Graham Lambkin – No Better No Worse (Vol 2)   
82. Eli Keszler – Stadium   
83. Orgue Agnès – A Une Gorge   
84. Chik White – Guts Magnet Sea   
85. Itchy Bugger – Done One 
86. The Dwarfs of East Agouza – Rats Don’t Eat Synthesizers   
87. Jung An Tagen – Agent Im Objekt   
88. Jon Hassell – Listening to Pictures (Pentimento Volume One)   
89. Body/Head – The Switch   
90. Vanessa Amara – Manos   
91. Tashi Wada with Yoshi Wada and friends – FRKWYS Vol. 14: Nue   
92. Asmus Tietchens – Stenogramme, zweite Folge   
93. Samara Lubelski / Bill Nace – Samara Lubelski / Bill Nace   
94. Lucy Railton – Paradise 94   
95. Senyawa – Sujud   
96. Femme – Chroma   
97. Tommy Jay & The General – Florida Songs   
98. Oren Ambarchi & Jim O’Rourke – Hence   
99. Felicia Atkinson / Jefre Cantu-Ledesma – Limpid as the Solitudes   
100. Yves De Mey – Bleak Comfort

Archief, compilaties en heruitgaven 
1. Captain Maurice Seddon – The Seddon Tapes – Volume 1   
2. Steve Reich – Drumming + Live / Electric Music 
3. Raul Lovisoni / Francesco Messina – Prati bagnati del monte Analogo 
4. This Kind of Punishment – This Kind of Punishment 
5. Omit – Enclosures 2011–2016 
6. Remko Scha – Machine Guitars 
7. David Behrman – Music With Memory 
8. Eliane Radigue – Œuvres électroniques 
9. Jean-Marie Massou – La citerne de Coulanges   
10. Haruomi Hosono – Philharmony + Paraiso + Hosono House 
11. Frederic Rzewski – Attica / Coming Together / Les Moutons De Panurge 
12. Henning Christiansen – PPHC + Stonesong + Satie i høj sø + The Executioner + Den røde skov + Grundtone, op. 161 
13. Hans Frisch – Levende Opjekten Sjoo 
14. Nocturnal Projections – Complete Studio Recordings 
15. Jean Dubuffet – Expériences musicales 
16. Takehisa Kosugi – Catch Wave 
17. Per Nørgård – Expanding Space 
18. Catherine Ribeiro + Alpes – Paix + N°2 + Ame debout 
19. Rimarimba – The Rimarimba Collection 
20. Julius Eastman – The Nigger Series 
21. Annea Lockwood – Glass World 
22. Paul Panhuysen – Long String Installations   
23. Various Artists – Crying Bamboos: Ceremonial Flute Music From New Guinea: Madang   
24. Spacemen 3 – Dreamweapon   
25. Roland Kayn – Simultan 
26. Todd Barton & Ursula K. Le Guin – Music and Poetry of the Kesh 
27. Jean Cohen-Solal – Flûtes libres 
28. Carlos Maria Trindade / Nuno Canavarro – Mr. Wollogallu 
29. Catherine Christer Hennix – Selected Early Keyboard Works   
30. Various Artists – Neptunalia 
31. Jean Hoyoux – Hymne 
32. Hans Otte – Das Buch der Klänge 
33. Peter Zummo – Frame Loop   
34. International Harvester – Remains 
35. Various Artists – 雲の向こう: A Journey Into 80s Japan’s Ambient and Synth-Pop Sound 
36. Los Angeles Free Music Society – 35 S. Raymond Ave. 1976 
37. Various Artists – The Harrowing of the North: New Music From Yorkshire 
38. Roberto Musci & Giovanni Venosta – Urban and Tribal Portraits 
39. Various Artists – Kale Plankieren – Dutch Cassette Rarities 1981 – 1987 Vol.2 
40. Charlemagne Palestine – Aa Sschmmettrroossppecctivve   
41. Alvin Curran – Canti e vedute del giardino magnetico 
42. Andreolina – An Island in the Moon 
43. Juri Camisasca – Evoluzione interiore   
44. Luciano Cilio – Dialoghi del presente 
45. Various Artists – Bränn ner hela skiten 
46. Mark Renner – Few Traces 
47. Kosmose – First Time Out 
48. Sympathy Nervous – Sympathy Nervous 
49. Kath Bloom / Loren Mazzacane – Restless Faithful Desperate 
50. Jim Shepard – The Letter Tapes

Cassettes, CDR’s & singles 
1. The Dead C – On the Outbreak of Civil War / Good Consul Is Punished   
2. Leda – Japanese Key / The Silent Contest   
3. Kali Malone – Organ Dirges 2016 – 2017   
4. Komare – Komare + Got to Stop Me / Hot Tarmac
5. JJ Ulius – Tänder Ett Ljus / Era Jävla Manér 
6. The Pitch – s​/​t [êáóÝôá]   
7. Fåglar I Bur – Platt / Öppen Inbjudan   
8. The Futurians – LTA   
9. Maxine Funke – Home Fi   
10. Parlours – Who Will Listen To Aches That Everyone Has 
11. Skiftande Enheter – Mördande Rutin/Jag Har Fått Nog 
12. The Shifters – Just Sat Down 
13. Monokultur – Monokultur 
14. Félicia Atkinson – Coyotes 
15. Berko – Help 
16. Maxine Funke – Eternity   
17. Tav Exotic – Diospyros Plastikos   
18. Midnight Mines – Station 
19. Frédéric Blondy / David Chiesa / Rodolphe Loubatière / Pierce Warnecke – Guède
20. Korea Undok Group – Continent

Live 
1. Lightning Bolt @ Uncanny Valley festival, Gent, 5 mei 2018 
2. Alvarius B. @ De Nor, Antwerpen, 17 augustus 2018 
3. Kali Malone @ Eastern Daze festival, Gent, 24 november 2018 
4. Miaux @ De Nor, Antwerpen, 17 augustus 2018 
5. Stefan Christensen @ Donk, 6 juli 2018 
6. Guttersnipe @ Uncanny Valley Festival, Gent, 5 mei 2018 
7. Lemones @ Kraak festival, Brussel, 3 maart 2018 
8. Still House Plants @ Kraak festival, Brussel, 3 maart 2018 
9. Red Brut @ Kraak festival, Brussel, 3 maart 2018 
10. 75 Dollar Bill @ Eastern Daze festival, Gent, November 24th 2018 


0 antwoorden

Laat een reactie achter

Wilt u zich mengen in de discussie?
Voel u niet bezwaard om bij te dragen!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.