Muziek

Jaarlijst 2021

Albums

  1. Arv & Miljö – Ensam är nattens rymd över vita vägar
  2. Astrid Øster Mortensen – Gro mig en blomst
  3. Monokultur – Ormens väg
  4. Civilistjävel! – 4-5
  5. Ben Bertrand – Dokkaebi
  6. Lieven Martens – The Habu
  7. Aaron Dilloway & Lucrecia Dalt – Lucy & Aaron
  8. Enhet för fri musik – Ömhet & Skilsmässa
  9. Gothenburg Sound Workshop – II
  10. Tomaga – Intimate Immensity
  11. Gate – Foreign Lawns
  12. Auvinen – Akkosaari
  13. Mosquitoes – Reverse Drift / Reverse Charge
  14. Francesco Cavaliere & Tomoko Sauvage – Viridescens
  15. Hugo Randulv – Radio Arktis – samlade ljud från den norra polcirkeln
  16. C.I.A. Débutante – Music for Small Rooms
  17. Cut Hands – Sixteen Ways Out
  18. Blue Chemise – Flower Studies
  19. Camille Norment – The Haunted
  20. Anne Gillis – “…”
  21. Blod – Missväxt + ABBA
  22. Korea Undok Group – Senescence
  23. Annea Lockwood – Becoming Air / Into the Vanishing Point
  24. Den Sorte Død – Den Sorte Død
  25. John Duncan – Soft Eyes
  26. Sugai Ken & Lieven Martens – Kagiroi
  27. Klas Trollius – Sånger till en människa
  28. Merope – Salos
  29. Gas – Der lange Marsch
  30. 穂高亜希子 [Akiko Hotaka] / 高橋幾郎 [Ikuro Takahashi] / 西村卓也 [Takuya Nishimura] – Live
  31. David Shea – The Thousand Buddha Caves
  32. JJ Ulius – Vol 1
  33. Stefan Christensen – Cheap Things
  34. Ora Clementi – Sylva Sylvarum
  35. Family Underground – Time Of Others
  36. Ignatz & De Stervende Honden – Saturday’s Den
  37. Helm – Axis
  38. Goldblum – Of Feathers and Bones
  39. Sewer Election – Antarktis + Psychic Panorama
  40. Charmaine Lee – KNVF
  41. Hellvete / Phantom Horse – Split Twelve Inch + Voor Harmonium
  42. Martina Bertoni – Music for Empty Flats
  43. Altar of Flies – Bortom Reven + Signaler
  44. Pauline Anna Strom – Angel Tears in Sunlight
  45. Razen – Blue Rot
  46. Small Cruel Party – è vago fior del tempo
  47. Elko Blijweert – Prison of the Mind + Realm of Rides & Romance
  48. Sandro Mussida – Rueben
  49. The Fuck Chairs – Failed Star + Say + Bummer Craft + Burnt Earth + Lead Break + Real Violence
  50. Giulio Aldinucci – Music From Organ
  51. Christina Vantzou, Lieven Martens, Jan Matthé & Christophe Piette – Serrisme
  52. Abul Mogard – In Immobile Air
  53. Maxine Funke – Seance
  54. Carlos Casas – Kamana
  55. Body/Dilloway/Head – Body/Dilloway/Head
  56. Gaute Granli – Blusens Fasong
  57. Gi Gi – Lumino Pleco
  58. Tim Goss – Afterfly
  59. Kajsa Lindgren – Momentary Harmony
  60. Facit – Beach Music
  61. People Skills – As Thru the Days of Endless
  62. Francisco Meirino – A New Instability
  63. Black Swan – Repetition Hymns
  64. Linus Hillborg – Magelungsverket
  65. Ogon Batto – Browse
  66. Aymeric de Tapol – Lost in the Shell
  67. Giovanni Di Domenico – Downtown Ethnic Music + Treatments + Musica per insiemi
  68. Marja Ahti – Still Lives
  69. Thomas Ankersmit – Perceptual Geography
  70. Richard Chartier – Interreferences
  71. Félicia Atkinson & Jefre Cantu-Ledesma – Un hiver en plein été
  72. Sarah Davachi – Antiphonals + Mother of Pearl
  73. Chihei Hatakeyama – Void XXIV + Void XXII + Void XXIII
  74. FUJI||||||||||TA – NOISEEM + Arahabaki + tsu tsu
  75. Grouper – Shade
  76. Niels Lyhne Løkkegaard – Saturations
  77. Heta Bilaletdin – Nauhoi
  78. Cucina Povera – Dalmarnock Tapes + Seesteyttää
  79. Roxane Métayer – Éclipse des Ocelles + Paroles cavernicoles
  80. Byron Westbrook – Distortion Hue + Mirror Views
  81. Arushi Jain – Under the Lilac Sky
  82. Masayoshi Fujita – Bird Ambience
  83. Nour Mobarack – Sphere Studies and Subterranean Bounce
  84. Space Afrika – Honest Labour
  85. Stéphane Clor – Wesserling
  86. Skee Mask – Pool
  87. Katharina Schmidt – Tennis Courts in the Half Light
  88. Andrew Pekler & Giuseppe Ielasi – Palimpsests
  89. A Winged Victory for the Sullen – Invisible Cities
  90. Samuel Reinhard – Interior
  91. Lea Bertucci – A Visible Length of Light
  92. Cindy – 1:2
  93. Ameel Brecht – 8-Infinities
  94. Modern Ruin – Unemployment Line Disco
  95. James Rushford – Lake From the Louvers
  96. 石橋英子 [Eiko Ishibashi] – Contentless Dream
  97. Will Guthrie – People Pleaser Pt. II
  98. Golem Mecanique – Luciferis
  99. 36 & Duenn – Distance as Power
  100. Patricia Brennan – Maquishti

Archief, compilaties en heruitgaven

  1. Coil – Love’s Secret Domain
  2. Graham Lambkin – Solos
  3. Dirk Schaefer – Peter Tscherkassky, All the Soundtracks (2005–2021)
  4. Paul Chain – Is Dead Volume 1
  5. Various Artists – Labyrinth of Memories
  6. Les Rallizes DéNudés – Double Heads: Legendary Live – Yaneura Shibuya, Tokyo 1980–1981
  7. Engürdetz – Svin
  8. Various Artists – Speaker Crackle in the Garden
  9. Éliane Radigue – Occam Ocean 3
  10. Los Angeles Free Music Society – 1974~1983+
  11. Various Artists – The Harmonic Series II
  12. Beatriz Ferreyra – Canto+
  13. SND – 4,5,6
  14. Various Artists – Contemporary Homemade Music From Sweden
  15. Curtis Roads – Clang-Tint Modulude
  16. Nuno Canavarro – Plux Quba
  17. Various Artists – De Nor 2020
  18. Ariel Kalma – French Archives Vol. II
  19. Alter Ego + Pan Sonic – Microwaves / Alter Ego + Matmos – Pranam – A(Round) Giacinto Scelsi
  20. Alvin Curran – The Works + Fiori chiari, fiori oscuri
  21. Alvin Lucier – I am sitting in a room. Archival Recordings 1969-2019
  22. Various Artists – Sound Storing Machines: The First 78rpm Records From Japan, 1903-1912
  23. The Pop Group – Y in Dub
  24. Various Artists – And Felt Like…
  25. Anton Bruhin – Speech Poems / Fruity Music
  26. De Kommeniste – 1000 titels
  27. Henning Christiansen – Op.199 Manresa + OP.173a Als die Sprache platzte und die Musik abfuhr – und der erscheint “Ich glaube, der Mond will uns Helfen!”
  28. Rod Summers – Mythen
  29. Incapacitants – Unauthorized Fatal Operation 990130
  30. After Dinner – 1982-85
  31. Costin Miereanu – Luna cinese
  32. Charlemagne Palestine – October 24, 1975 – Performance ICC Antwerp, Belgium
  33. David Tudor – Microphone
  34. Michel Redolfi – Sonic Waters, Underwater Music 1979-1987
  35. Katalin Ladik – Water Angels

Cassettes, CDR’s en singles

  1. Christina Vantzou – Releasing Spores
  2. C.I.A. Débutante – Pier
  3. Beyt Al Tapes – Une rose
  4. Matthew Sullivan – Zen Cab
  5. Treasury of Puppies – Lollos Dagbok
  6. Ignatz – You Can’t See Me
  7. Leda – Covid ”Music” I Made With My Guitar
  8. Destrifan – Fantasies
  9. Masahiro Takahashi – Flowering Tree, Distant Moon
  10. Vica Pacheco – Fibre-Fusion
  11. Vlubä / Bear Bones, Lay Low – Piu caprim d’Amazonia
  12. Arek Gulbenkoglu – Life Choices / Portrait of the Dutchman
  13. Arv & Miljö – Ljumna Droppar + Under bågar av darrande ljus
  14. Sisto Rossi – Splitstreak
  15. Opéra Mort – Schouwspel
  16. Laure Boer – Agate et la pierre de Sable
  17. Blod – Skam Vol.1 + 2
  18. Tashi Dorji – go then, fearless one!
  19. Joe Colley – Trying to Play Nothing
  20. Barn Sour – Belgian Gelding
  21. Ka Baird – Vivification Exercises I
  22. W. Ravenveer – Fuzzy Hair Electronics Volume 3 + 4
  23. Friendly Boyfriend – Pick Up
  24. Mattias Gustafsson – Piano & Tapeworks Vol.2 + Tapeworks Volume IX
  25. Matthieu Fuentes – Ten-Room Banquet

Live

  1. Hiele @ 24 jaar Ultra Eczema, Antwerp, August 14th 2021
  2. Jeroen Stevens @ 24 jaar Ultra Eczema, Antwerp, August 15th 2021
  3. Ogon Batto @ 24 jaar Ultra Eczema, Antwerp, August 14th 2021
  4. Cucina Povera @ Kraak festival, Antwerp, October 1st 2021
  5. Michèle Bokanowski @ Kraak festival, Antwerp, October 2nd 2021
  6. Ilpo Numminen @ Kraak festival, Antwerp, October 2nd 2021

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.