Muziek

Jaarlijst 2020

Albums

  1. Arv & Miljö – Himmelsvind
  2. Komare – The Sense of Hearing
  3. The Dead C – Unknowns
  4. Mosquitoes – Minus Objects
  5. Sarah Davachi – Cantus, Descant
  6. Ben Bertrand – Manes
  7. Treasury of Puppies – Treasury of Puppies
  8. Mark Harwood – A Perfect Punctual Paradise Under My Own Name
  9. K-Group – SERIES 4
  10. Orphan Fairytale – Titania Moon + Tune in Tree Ears
  11. Bill Nace – Both
  12. Still House Plants – Fast Edit
  13. Triple Negative – God Bless the Death Drive
  14. Nazar – Guerrilla
  15. Drew McDowall – Agalma
  16. 石橋英子 [Eiko Ishibashi] – Hyakki Yagyo
  17. Civilistjävel! – Generalstrejk
  18. Red Brut – Cloaked Travels
  19. Christina Vantzou – Multi Natural
  20. Maths Balance Volumes – A Year Closer
  21. Lucy Johnson – Soundtracks 2013 – 2019 Vol. 1
  22. Bill Nace & Graham Lambkin – The Dishwashers
  23. Will Guthrie – Nist-Nah
  24. Alessandra Novaga – I Should Have Been a Gardener
  25. Doolhof – Doolhof
  26. Vica Pacheco – Symplegmata
  27. Crys Cole – Beside Myself
  28. Bellows – Undercurrent
  29. Brecht Ameel – Ghost Tropic
  30. Gothenburg Sound Workshop – Gothenburg Sound Workshop
  31. Autechre – SIGN + PLUS
  32. Marja Ahti – The Current Inside
  33. Sewer Election – Blizzard Amplification
  34. Laila Sakini – Vivienne
  35. Okkyung Lee – Yeo-Neun
  36. FUJI||||||||||TA – iki + Hae
  37. Cindy Lee – What’s Tonight to Eternity
  38. Cucina Povera – Tyyni
  39. Antonina Nowacka – Lamunan
  40. Lea Bertucci – Acoustic Shadows
  41. Milan W. – In Bloom
  42. Bathouse – Bathouse
  43. Molero – Ficciones del trópico
  44. Oroskällan – Två: Ett Barn Glömmer Ingenting
  45. Phantom Horse – Mehr Null
  46. R.O.T. – Klein Eiland
  47. Ruth Anderson – Here
  48. Alison Cotton – Only Darkness Now
  49. Humbros – From 0 to 90
  50. Mary Lattimore – Silver Ladders
  51. Calhau! – Tau Tau
  52. Paysage d’Hiver – Im Wald
  53. The Gerogerigegege – Piss Shower Girlfriend
  54. Lau Nau – Själö
  55. Beatrice Dillon – Workaround
  56. Spirit & Form – Spirit & Form
  57. Choi Joonyong / Jin Sangtae – Hole in My Head
  58. Vanessa Amara – Leopards
  59. Razen – Robot Brujo
  60. Ahti & Ahti – Why Do Birds Suddenly Appear?
  61. Lisa Lerkenfeldt – Collagen + A Liquor of Daisies
  62. Delphine Dora – L’inattingible
  63. Félicia Atkinson – Everything Evaporate
  64. Golem Mecanique – Nona, decima et morta
  65. 恩田晃 [Aki Onda] – Nam June’s Spirit Was Speaking to Me
  66. Liz Durette – Delight
  67. C. Lavender – Myth of Equilibrium
  68. Derek Baron – Curtain
  69. Kassel Jaeger – Swamps / Things + Meith
  70. Luz Azul – Luz Azul
  71. Pablo’s Eye – Tentative d’épuisement d’un lieu parisien
  72. Bryce Hackford – Safe (Exits)
  73. Brunhild Ferrari / Jim O’Rourke – Le piano englouti
  74. Botany – Fourteen 45 Tails
  75. Beatriz Ferreyra – Huellas Entreveradas
  76. Niagara – Pais & Filhos
  77. Luigi Archetti / Bo Wiget – Weltformat
  78. Shinichi Atobe – Yes
  79. Bill Orcutt – Slow Troll
  80. Suburban Cracked Collective – Swimming Amongst the Dregs
  81. Tomás Tello – Cimora
  82. Toshiya Tsunoda & Taku Unami – Wovenland 2
  83. Lucrecia Dalt – No era sólida
  84. Lucy Railton / Max Eilbacher – Forma / Metabolist Meter (Foster, Cottin, Caetani and a Fly)
  85. Strategy – The Babbling Brook
  86. Jon Collin & Demdike Stare – Sketches of Everything + Fragments of Nothing
  87. Etrusca 3D – Etrusca 3D
  88. Judith Hamann – Music for Cello and Humming + Shaking Studies + Peaks
  89. Jim O’Rourke – Shutting Down Here
  90. Marina Rosenfeld – Deathstar
  91. Jacaszek – Gardenia
  92. Noel Meek & Bruce Russell – Say No to Hate
  93. Mike Cooper – Playing With Water
  94. Franck Vigroux – Ballades sur lac gelé
  95. Lagoss – Imaginary Island Music Vol.1: Canary Islands
  96. Pumice – Table
  97. Lionel Marchetti – Planktos
  98. Max Eilbacher – Here a Peak, There an Abyss
  99. Antoine Chessex – Echo/cide / The Experience of Limit
  100. Silvia Tarozzi – Mi specchio e rifletto

Archief, compilaties en heruitgaven

  1. Coil – Musick to Play in the Dark
  2. Various Artists – Save the Nature – Use Fluxus
  3. Gate – Fear of Music
  4. Flaming Tunes – Flaming Tunes
  5. Paolo Coteni – Nel corso del tempo
  6. Ellen Fullman – In the Sea
  7. Young Marble Giants – Colossal Youth
  8. Harry Pussy – Superstar
  9. Beatriz Ferreyra – Echos +
  10. Henning Christiansen – Peter der Große / Gudbrandsdal + Op. 41 Badet / Kom Frem for Satan / Min Døde Hest / Op.72 Bondeføreren Knud Lavard + Op.201 L’Essere Umano Errabando La Voca Errabando
  11. Sewer Election – Kassettmusik
  12. Brötzmann / Van Hove / Bennink – Free Jazz und Kinder
  13. Various Artists – E3
  14. Frans Zwartjes – Tapes 2
  15. 吉村弘 [Hiroshi Yoshimura] – Green
  16. Various Artists – Nobody Knows This Is Somewhere
  17. Gail Laughton – Harps of the Ancient Temples
  18. Jon Gibson – Songs & Melodies, 1973-1977
  19. Various Artists – Scanty Canteen Music
  20. Pierre Elitair – Gedigitaliseerde Cassettes
  21. Various Artists – New Neighborhoods
  22. Alvin Lucier – Vespers
  23. Various Artists – Virtual Dreams: Ambient Explorations in the House & Techno Age 1993-1997
  24. Charles Curtis – Performances & Recordings 1998-2018
  25. Hermann Nitsch – Akustisches Abreaktionsspiel
  26. Various Artists – 19 Beläten — En sommar av plåga
  27. Bernard Parmegiani – Violostries
  28. His Name Is Alive – Return to Never
  29. Raoul Hausmann – Poèmes phonétiques complètes
  30. 盛岡夕美子 [Tomo Miyashita] – 余韻 (Resonance)
  31. Maggi Payne – Ahh-Ahh: Music for Ed Tannenbaum’s Technological Feets (1984-1987) + Arctic Winds
  32. Various Artists – Delta ~ Waves
  33. Pascal Comelade – Sentimientos
  34. Joris De Laet – Experimental & Parametric Music 1976-2017
  35. Willem de Ridder – All Chemix Radio
  36. Aix Em Klemm – Aix Em Klemm
  37. Various Artists – Kiwi Animals: Future / Primitive Aotearoa 82-91
  38. Bestattungsinstitut – Glandular Formations (1988 – 1990)
  39. 岩本清顕 [Kiyoaki Iwamoto] – Sougi
  40. Akio Suzuki – Zeitstudie

Cassettes, CDR’s en singles

  1. Loopsel – Loopsel
  2. Christophe Clébard – SSS
  3. P Wits – Rocks
  4. Various Artists – Fit for Queens
  5. Brorlab – Brorlab
  6. Mark Gomes – New Sounds of Nature
  7. The Futurians – Atuan
  8. Goldblum – Goldblum + Tears In Limbo
  9. The Reds, Pinks and Purples – I Should Have Helped You
  10. Kali Malone – Studies for Organ
  11. C. Blumberg – South From the Future
  12. Sewer Election – Night of the Experimental Film II
  13. Maxine Funke & P Wits – Forest Photographer
  14. Leif Elggren – The Lodging House
  15. Arv & Miljö – Nothing Compares 2 U + Raelianerna
  16. Karen Willems – Grondwerken 01
  17. Crazy Doberman – Illusory Expansion
  18. YOR – Love
  19. Mark Vernon – Paper Gestures
  20. N.V.B. – N.V.B.
  21. Brannten Schnüre – Ei, wir tun dir nichts zuleide!
  22. Timelash – Timelash
  23. Green-House – Six Songs for Invisible Gardens
  24. Andrew Chalk & Timo Van Luijk – Skagafjörður – Night of the Experimental Film IV
  25. Headroom – Equinox 20

Live

  1. Ben Bertrand @ Het Bos, Antwerp, June 24th 2020
  2. Orphan Fairytale @ Kraak festival, Brussels, February 28th 2020
  3. Kuupuu @ Kraak festival, Brussels, February 28th 2020
  4. Vica Pacheco @ Kraak festival, Brussels, February 28th 2020
  5. Crash Toto @ Kraak festival, Brussels, February 28th 2020
Continue Reading